Podziękowania

Serdecznie dziękujemy, że byli Państwo z nami.

Szanowni Państwo,

Blok targów Polagra w Poznaniu to dla branży spożywczej i gastronomicznej możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami, rozwiązaniami technologicznymi, a także promocja polskiej gospodarki. Cieszymy się, że byli Państwo częścią tego wydarzenia w ramach Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych Polagra Tech oraz Targów Opakowań dla Przemysłu Spożywczego Pakfood. Podczas całego bloku targów zaprezentowało się łącznie ponad 900 firm z 36 krajów a oferta wystawców przyciągnęła ponad 51 tyś. gości. Dziękujemy Państwu za stworzenie największej imprezy dla sektora spożywczego w Europie Środkowo-Wschodniej. Są Państwo jej współautorami aktywnie promując swoje produkty, wymieniając pomysły i prowadząc negocjacje biznesowe. Międzynarodowe Targi Poznańskie to platforma możliwości, z której w pełni korzystają zarówno zwiedzający, jak i wystawcy. Mamy nadzieję, że Państwa obecność zaowocowała podjęciem współpracy i nawiązaniem ciekawych kontaktów i kontraktów, które przyczynią się do dalszego rozwoju Państwa firm.

Dziękujemy za komentarze, podpowiedzi, a przede wszystkim za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo w tym roku.

W 2018 r. w ramach targów POLAGRA TECH, odbędą się salony:

  • 30 września - 4 października 2018 – Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych
  • 1 - 4 października 2018 – Salon Technologii Spożywczych

W tym samym terminie będą także Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK oraz Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL.

Natomiast kolejna edycja Salonu Technologii Mięsnych i Rybnych będzie miała miejsce na targach POLAGRA TECH jesienią 2019 r.

 

Już dziś serdecznie zapraszamy na następne spotkania Państwa branży w Poznaniu.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół organizacji targów Polagra-Tech i Pakfood

Wstecz

Współpraca Medialna