Konkurs Acanthus Aureus

Drodzy Wystawcy,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie „ Acanthus Aureus", który od 2003 roku organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie. W konkursie tym statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Zgodnie z nową formułą nagrody otrzymują wystawcy, którzy zgłoszą stoisko do konkursu.

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy.

Kapituła w swej ocenie bierze pod uwagę zgodnie z regulaminem takie kryteria jak:

  • cele uczestnictwa w targach z punktu widzenia strategii marketingowej firmy,
  • scenariusz stoiska,
  • koncepcję przestrzenną i koncepcję układu graficznego eksponatów i etalażu.

Ważnym kryterium jest także jakość realizacji projektu.

Wszystkich wystawców zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o wypełnienie arkusza zgłoszenia i dołączenie materiałów określonych w Regulaminie Konkursu. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Wystawcy, których stoiska zostaną nagrodzone przez kapitułę konkursu otrzymają informację i zaproszenie na uroczyste wręczenie medali i dyplomów podczas trwania targów.

Zachęcamy do udziału w konkursie o Złoty Akant Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jesteśmy przekonani, że wyróżnienie to może przyczynić się do ugruntowania pozytywnego wizerunku Państwa firmy.

Do pobrania:

ANKIETA>
FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KONKURSU>
REGULAMIN>

Kontakt:

Anna Smolińska
Zespół Komunikacji Korporacyjnej
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
tel. /061/ 869 21 09, 869 20 00
e-mail:
anna.smolinska webm.gif

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact