Aktualności
06.03.2018
Prestiżowy konkurs na najlepsze opakowanie roku zakończony - znamy zwycięzców!

[ więcej ]


10.10.2017
Zapraszamy do udziału w targach POL-ECO SYSTEM oraz w szkoleniach i panelach dyskusyjnych dotyczących nowych rozwiązań mających na celu minimalizację negatywnego wpływu przemysłu na środowisko.

[ więcej ]


06.10.2017
Serdecznie dziękujemy, że byli Państwo z nami.

[ więcej ]


28.09.2017
Największe wydarzenie dla całego sektora spożywczego tradycyjnie już odbywa się w Poznaniu. Dla branży jesień Polagrą się zaczyna, a jest to grupa targów, która daje klientom kompleksowy przegląd rynku, jest niezmiernie barwna i atrakcyjna w swej ofercie. Już od soboty, 23 września, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczęły się Targi Smaki Regionów, do których w poniedziałek – 25 września – dołączył cały blok targów dla biznesu, czyli: Polagra Food, Polagra Tech oraz Pakfood, Polagra Gastro i Invest Hotel, a także najważniejszy w Polsce profesjonalny konkurs dla kucharzy: Kulinarny Puchar Polski. Przez sześć dni to w stolicy Wielkopolski tętniło światowe życie branży spożywczej.

[ więcej ]


27.09.2017
Biznes spożywczy spotyka się Poznaniu, to prawdziwe spotkanie i realny biznes! Fotorelacja z drugiego dnia targów Polagra Tech i Pakfood dostępna na naszych stronach!

[ więcej ]


26.09.2017
Wczoraj rozpoczęły się targi Polagra. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

[ więcej ]


25.09.2017
Prawdziwe spotkania, prawdziwy biznes, tylko na targach! Zapraszamy do obejrzenia filmu z pierwszego dnia targów!

[ więcej ]


Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact