Zasady wejścia dla szkół

Zasady wejścia dla grup szkolnych

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z zasadami zwiedzania targów POLAGRA-TECH, PAKFOOD 2017 w terminie 28.09.2017 przez grupy szkolne.

Dnia 28.09.2017 r. (czwartek) dla uczestników zorganizowanych i zgłoszonych grup szkolnych cena biletu wynosi 16zł/os (także dla opiekuna grupy) – bilet jednorazowy.
Cena biletu wstępu na targi dla niezgłoszonych lub niezaakceptowanych grup szkolnych wynosi 100zł/os – bilet jednorazowy.

Trasa zwiedzania Targów, ustalana jest przez MTP i dostosowywana jest do kierunku kształcenia grupy.

Wstęp na teren targów Polagra-Tech oraz Pakfood dnia 28.09.2017 r. mają wyłącznie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych profilowanych na kierunku:


technologia dla przemysłu spożywczego, kształcenie w zawodzie rzeźnik, wędliniarz, masarz, technolog żywienia, technolog produkcji, produkcja maszyn, towaroznawstwo, opakowania, tworzywa sztuczne i guma, przetwórstwo tworzyw sztucznych, logistyka, transport, a także opiekunowie tych grup.

W dniach 25-27.09.2017 r. ekspozycja targów Polagra-Tech oraz Pakfood nie jest dostępna dla grup szkolnych.

Jak zgłosić grupę szkolną?

Wejście grupy szkolnej na targi możliwy jest jedynie po dokonaniu wcześniejszego zgłoszenia przesyłając formularz zgłoszeniowy (wydrukowany, poprawnie wypełniony, a następnie zeskanowany i przesłany mailem) na adres: szkoły.polagraat mtp.pl najpóźniej do dnia 30 czerwca 2017 bądź do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku niedotrzymania tego terminu bądź wyczerpania limitu miejsc, zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Formularz zgłoszeniowy >>>

Telefoniczne zgłoszenia/rezerwacje miejsc dla grup szkolnych nie będą honorowane.

Prosimy o staranne wypełnienie listy (podając: nazwę szkoły, kierunek/profil kształcenia, klasę, proponowaną godzinę przyjazdu, imiona i nazwiska uczniów i opiekunów, a także numerów legitymacji szkolnych), a także zaakceptowanie regulaminu i zasad zwiedzania targów przez grupy szkolne. Podpisanie listy uczestników przez dyrektora szkoły lub jego zastępcę jest obowiązkowe.

Formularze zgłoszeniowe, na których nie zostanie zaakceptowany regulamin oraz zasady zwiedzania targów, bądź pola obowiązkowe nie zostaną wypełnione zostaną automatycznie odrzucone.

MTP drogą mailową potwierdzą przyjęcie zgłoszenia oraz zaakceptowanie godziny wstępu grupy szkolnej na Targi. MTP zastrzegają sobie prawo do zmiany godziny wstępu Uczestników grupy na Targi bądź zaproponowania innego terminu jeżeli danego dnia limit miejsc zostanie już wyczerpany.

Wszyscy Uczestnicy grup (uczniowie i nauczyciele) mają obowiązek zwiedzania Targów z przewodnikiem grupy, którego zapewnia organizator, po wytyczonej przez organizatora trasie (brak możliwości samodzielnego zwiedzania ekspozycji i wyznaczenia tzw. „czasu wolnego”). Na każdego przewodnika przypada grupa liczącą max. do 20 Uczestników.

Czas zwiedzania Targów przez grupy szkolne wynosi do 3 h. Uczestników Grup Szkolnych (uczniowie i nauczyciele) obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania alkoholu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w tym także degustacji produktów alkoholowych na stoiskach wystawców.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem zasad przyjmowania grup szkolnych na targi POLAGRA TECH oraz PAKFOOD w 2017 r.

Regulamin >>>

LOKALIZACJA:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

PARKING DLA ZWIEDZAJĄCYCH:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Na teren parkingu można wjechać dwoma bramami: od ulicy Matejki (brama główna, czynna przez wszystkie dni w roku), oraz od ulicy Ułańskiej (brama zapasowa uruchamiana podczas dużych targów).

Ceny parkingu MTP przy ul. Matejki

  • 2 PLN/ godz. dla jednośladów
  • 4 PLN / godz. dla samochodów osobowych
  • 8 PLN / godz. dla samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów
  • 12 PLN / godz. dla pojazdów wielkogabarytowych

 

Współrzędne GPS dla parkingu:
Szer.: 52°24’11.45’’N
Dł.: 16°54’35.83’’E

Kontakt do opiekuna szkolnych grup zorganizowanych:

Karolina Pytlińska

Telefon: 691 031 277

Mail: szkoly.polagraat mtp.pl

Formularz zgłoszeniowy >>>

Regulamin >>>

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact